پرسش های متداول

اغلب محصولات مهرسا استیل دستور العمل استفاده آسان دارند و تعدادی از محصولات خاص به راهنما نیاز دارند که در اینجا به آن می پردازیم.

شستشوی دستگاه تقطیر روش خاص و ویژه ای ندارد و تنها کافی است پس از هر بار مصرف، کلیه قطعاتی که قابل جداسازی می شوند را باز کرده و پس از شستشو و تمیز کردن تکه های برگ گیاهان و …، پس از خشک شدن قطعات دوباره آن ها را به همان شکل منتاژ کنید.

بطور کلی همه دستگاه های تقطیر یک مخزن دارند که محل ریختن قطعات گیاه و آب است.

پس از پر کردن مخزن، درب دستگاه را که بسته به نوع و مدل آن ساختمان متفاوتی دارد می بندید.

حال وقت آن رسیده که دستگاه را از طریق شیلنگ سیلیکونی به کندانسور خنک کننده که آن هم مدل در دو نوع آبی و برقی موجود است، اتصال دهید.

اگر خنک کننده شما برقی بود، نیازی به انجام کار خاصی نیست و تنها پس از اینکه بخار را در قسمت خروجی خنک کننده دیدید، دستگاه را روشن کنید.

اگر خنک کننده آبی بود، داخل آن را پر از آب کنید و منتظر خروج عرق در طرف دیگر دستگاه باشید. دقت کنید که پس از اینکه آب مخزن خنک کننده داغ شد، باید آب آن را عوض کنید و آب سرد جایگزین آن کنید تا میعان (تبدیل گاز به مایع) درون لوله انجام شود.

دقت داشته باشید که قبل از شروع گلاب گیری، چند بار از دستگاه آب مقطر بگیرید تا لوله های داخلی و مخزن دستگاه تمیز شود.

دقت داشته باشید که هیچکدام از دستگاه های گلابگیری مهرسا استیل مناسب تولید مشروبات الکلی نیستند و در صورت استفاده از آن ها برای این کار، فروشگاه مهرسا استیل عواقب بیماری و خرابی دستگاه را بر عهده نخواهد گرفت.

در صورت وارد شدن ضربه به دنه دستگاه و قطعات آن هیچگونه گارانتی ای برای محصولات در نظر گرفته نخواهد شد. اما خدمات پس از فروش پس از هماهنگی با فروشگاه و توافق با مسئول مربوطه قابل انجام است.

ارتباط با مهرسا استیل

با ما تماس بگیرید برای هر سوالی

آدرس: تهران - خیابان مولوی

021-55981636
09125436584